Új hozzászólás Aktív témák

  • Astrasattila

    tag

    Szervusztok!
    Egy problémába ütköztem, és nem tudom az okát, ezért írok. Szóval van egy Asus K50 AB notebook. Tesóm mondta, hogy nézzem át, mert elég lassú. Kipróbáltam, tényleg bitang lassú volt. Sajátgépet nem töltötte be 4 perc alatt. Átnéztem a tűzfalat az rendben volt, vírusirtás is volt nemrég, de azt mondta tesóm, hogy nem talált semmit. Na én ennyivel nem elégedtem meg, mondom F8 és csökkentett mód. Frankón betölt, winchester töredezettségmentesítés, regisztrációs adatbázis takarítás, szemét fájlok, böngésző takarítás. Pöpecül lefutott minden, na mondom akkor vírusirtó maximális ellenőrzéssel. Dll meg minden. Frankón elindult, majd 1%-nál 1 vírus, 3% 2 vírus. Aztán egyik pillanatról a másikra kikapcsolt a gép. Azóta nem kapcsol be. Kiszedtem a vinyót, beraktam az én gépemből, kiszedtem a procit, memóriát, kitakarítottam, újrapasztáztam, de semmi. Se akkumulátorról, se hálózatról nem kapcsol be. Még a BIOS sem, semmi. Megnéztem az érintkezőket, semmi égésnyom, se füstszag. Valakinek ötlete, hogy mi történhetett?

Új hozzászólás Aktív témák