Új hozzászólás Aktív témák

  • juhiati

    tag

    Sziasztok! Mar az ideg eléggé mert sok munkám van most a géppel úgyhogy bocsi a kapkodós, helyesírási hibás írásomért :) Beírtam a Nem induló gépek topikjába is.

    Szóval elősször a konfigom:

    Lap: MSI B75MA-P45
    Ram: 2x4gb Kingston ddr3
    Proci: Intel i3 2100
    hdd(azért egy sorban írom mert minddel jelentkezett külön külön): WD5000AAKX,WD10EARS,Samsung HD160HJ
    VGA: SAPPHIRE HD4870X2
    Táp: Corsair CX500
    (ha kell valami infó még szóljatok)

    Szóval a hibajelenség a következő: Vasárnap délután gondoltam játszok egy jót az AC3-mal. Játék közben egyszer csak piros kockásodás és egyszer csak bamm kifagy a Videókártya és a gép megy tovább de a videókártya se feszkót nem vesz fel se ventik nem mennek. Restart után hibátlanul ment a videókártya, pihentettem kicsit azt gondoltam hátha melegedett (bár ac hűtő van rajta). Megint beterhelem, megint beáll a videókártya mostmár azzal a különbséggel hogy restart után nem ad képet. Okos ember lévén nem is próbálkoztam kilőttem a gépet, kivettem a kártyát, és ugye I3-as proci lévén gondoltam használom az integrált kártyát. Na kiveszem a nagy kártyát, kábel átdug, gép indít. ÁM de miért is lenne jó. Windows boot előtt ahogy lemegy a MSI logója, resetel a gép. És újra és újra és újra. A windows bootig nem jut el. Hát nyakamba vettem egy csavarhúzót kivettem a gépből mindent kifújtam mindent. Asztalon összeszerel, ám egy tartalék 160gbos samsung merevlemezt szedtem elő. Előtúrtam egy dvd-t amin van egy telepítő. Windowst simán telepíti. Boot előtt ugyan az. Infinity loop.... Próbáltam egy ubuntut is az sem bootol be. Szóval itt tartok most. Várom az isteni szikrát. Gondoltam megkérdezlek titeket is. Várom válaszotokat :)

    Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

Új hozzászólás Aktív témák