Új hozzászólás Aktív témák

  • @matthew@

    őstag

    válasz Intel fan11 #38133 üzenetére

    Igazából a különbség gyorsban annyi h nincs start menü alapból, ami eleinte zavaró lehet, külső programmal, vissza lehet varázsolni, illetve kapsz egy második kezdőképernyőt, a csempés elrendezéssel, aminek asztali gépen kevésbé van értelme, sima laptopon meg szerintem egér nélkül használhatatlan is, de görgővel egész jó, gyorsít a használaton, csak szokni kell. Driver tekintetnében a nagyon régi dolgokkal lehet gond, de ritka, ami jobb benne az a gyorsabb boot idő, végképp SSD estén, én vettem Win8-at de még mindig a Win7 van fent, lusta vagyok feltenni, meg amíg ez megy, addig marad is, csak olcsón jutottam hozzá, így nem akartam kihagyni. Igazából legjobb ha felteszed kipróbálni ha annyira érdekel, megnézni h mi milyen benn, bár lesz 1-2 igen idegesítő/érdekes dolog amit szokni kell, van akinek ez nem megy, ilyen pl a leállítás, kijelentkezés, restart, alvó állapot és ilyenek elérése mert 2 külön helyen vannak elrejtve és én először pl ki sem tudtam kapcsolni a gépet, amikor feltettem kipróbálni, csak netes keresgélés után :DDD

    Matthew 24:42

Új hozzászólás Aktív témák