Új hozzászólás Aktív témák

  • Madarfoka

    friss újonc

    Sziasztok!

    Egy barátomtól vettem meg számítógépét, ő azt legyalulta és úgy adta át nekem, win10 64bit-es OP rendszer van telepítve.

    Van egy olyan headsetem, aminek csak egy fekete dugasza van. Ehhez vettem is egy átalakítót, aminek van rendesen kétféle audió kábele (zöld és rózsaszín).

    A probléma, hogy hiába az átalakító, a mikrofon része nem akar működni a headsetnek a hanggal együtt.

    Hang driver lett frissítve, a kábelek minden bevan dugva a megfelelő helyre. Ha (a headset fekete dugaszát) a hangba dugom be, akkor van hang, ha a mikrofonba, akkor működik a mikrofon, szóval külön-külön jó az eszköz és a gép is érzékeli a helyzetet, de nekem szükségem volna min a két funkciójára a headsetemnek (ezt reméltem az átalakítótól, hogy áthidalja ezt a problémát). Az átalakítót is kipróbáltam, hogy ha csak az egyik színét dugom be, akkor ismét csak működnek külön-külön a funkciók, szóval az átalakító sem hibás.

    Azon kívül, hogy olyan headsetet vegyek, aminek direkt van kétféle audió kábele, van ötletek, hogy hogyan kell működésre bírni ezt a bonyolult 2022-es IT problémát? :R :R

Új hozzászólás Aktív témák