Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mentos

    tag

    Üdv Mogulok! :)

    Olyan dolog esett meg velem, amilyet még nem láttam korábban, és nem értem h mivégre.

    Nagyjából egy évvel ezelőtt egy kis fejlesztést hajtottam végre öregecskedő gépemen, nevezetesen c2d-ből Core2Quad lett, másik alaplap, és rambővítés.
    tökéletesen működött az eredeti konfig is, gondoltam majd idővel faternak csinálok belőle netezős gépet.
    Az idő most jött volna el, de a nemegész 1 éve még működő alaplap most be sem akar indulni, 1x sikerült a biosig eljutni, de akkor is lassú volt, azt hittem h a táp amivel próbálkoztam biztos öreg, elgyengült.
    sebaj vettem új tápot, úgyis akartam, de a szitu ugyan az, azt leszámítva h azóta 1x sem láttam a biost se.
    Alaplap: MSI G31 M2 V2

    Tudni kell h a porosodáson semmi stressz nem érte a lapot, nincs dobálva, semmi.
    kb ahová le lett téve, most onnan vettem el.

    még egy kicsit fura dolog: a déli híd? (a kisebbik) szerintem elég forró lesz viszonylag hamar, lehet h az szált el, de álló helyzetben hogyan?!

    Arra már láttam példákat h alkatrészek pihenés után kicsit működtek még, de hogy állásba romoljon el?! :(

    Próbáltam több memóriát, több procit, alaplapi és +VGA-val, volt már bios reset is.
    Valakinek vmi ötlet?

    ''I love it when a plan comes together,''

Új hozzászólás Aktív témák