Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UDD SaSa

    csendes tag

    Heló mindenki!

    Új vagyok prohardveren és van egy kérdésem.

    Van egy J&W JW-A61PM-D2 nevű alaplapom (Ez az alap amit a bótban adtak hozzá)
    Nyáron kisült a tápom mert béna tápom volt és szegény már nem bírta 35 fokban.
    Tettek bele egy újat a Csepeli BOVITO ban sajnos nem találom a nevét de ez maximálisan jól bírja meg vagyok vele elégedve.Azóta a géppel problémák vannak:
    1.,Leáll a gép és se kép se hang full leáll miközben bármit csinálok. Még alaphelyzetben is!
    2.,Kékhalált dob majd én állítom le kézzel.
    3.,Beakad a hang és ismétlődik miközben a gép lefagy.
    4.,Ami a 3.-ban történt de egy idő múlva letesz az asztalra hogy valami NVIDIA illesztőprogram összeomlott

    Egy újraindítással megoldódik ez!

    Szerintem az alaplap miatt van de nem vagyok biztos benne.Még leírok egy pár dolgot hogy ezt később ne keljen:

    Videókártya: Geforce GTS 450 Point of View 1GB SDDR3 (overlocked de már levettem róla a tuningot a probléma még mindig fenn áll.)
    CPU típusa: DualCore AMD Athlon II X2 215, 2700 MHz (13.5 x 200)
    Hangkártya: nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GF116 - High Definition Audio Controller(integrált)
    BIOS: legújabbra frissítve

    Aztán elvittük nemrég megint bekértek 4000Ft-t Másnap odaadták hogy a windows rossz rajta :o
    De persze 4 szer raktam újra a windowst mind a két meghajtót formáztam és még mindíg ugyan az :))
    Valakinek valami ötlet?

    [ Szerkesztve ]

  • UDD SaSa

    csendes tag

    válasz Rivaul #18320 üzenetére

    Hát sajnos ezt nem tudom leírni mert azóta már csak a többi hiba jelentkezik de kb. 5-6 szor előfordult ez is.
    Windows 8 nál egyszerűen be se tudom indítani a gépet mert egyből: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    és ennyi tehetem vissza a win 7 et.
    Amúgy a hőmérsékletekkel nincs probléma mert ma pasztáztam újra a procit :C ráadásul alapból is jók a ventieim és a hőmérsékletek se mennek Battlefield 3 közben 50 fölé

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák