Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czgabika

    csendes tag

    Tisztelt fórumozók!

    Egy rettentő idegesítő problémával állok szemben, amire nem találtam eddig semmiféle orvoslást..:S

    A probléma a következő: A PC-m újraindítás után néha úgy bootol, hogy nem ad semmiféle képet a monitornak, de a windows betölt, mivel a hangfalon hallatszódik a windows bekacsolási hangja a merevlemez is dolgozik, ventillátorok felpörögnek, tehát minden oké, csak nincs kép.. Az eféle problémákat már kizártam, hogy monitor kábel nem jó, monitor nem működik rendesen, sőt alaplap csere is történt, mert azt hittem az megoldja a problémát, de nem... Asrock 970 extreme 3 lapot cseréltem ASUS M5A97 EVO R2.0-ra. A táp 5 és 12 voltos ágain is figyeltem a feszültségeket és mindent rendben találtam. Fél napos CPU és GPU stresstest után se crash-el, vagy fagy le a PC. A poén az, hogy az ASRock alaplappal egyáltalán nem mutatott képet, az ASUS-sal, csak 1-2 esetben nem... Szerintetek mitől lehet ez? Valaki tapasztalt már hasonlót?

    System Specs:
    MOBO:ASUS M5A97 EVO R2.0
    Processor: AMD Phenom 2 x4 960t 3.0 GHZ
    VGA: Sapphire 7870 2GB
    RAM: 2x4GB 1600 MHZ
    PSU: HKC V-POWER 550W
    Háttértárolók: 1 db 500 GB Samsung HDD, 1 db 60 GB Kingston SSD

  • czgabika

    csendes tag

    válasz doki333 #29441 üzenetére

    Tisztelt doki333!

    Azt elfelejtettem leírni, hogy bekapcsoláskor nincs sípolás, ha van kép, ha nincs. Az ASRock alaplapnál se volt sípolás soha. Ennek köze lehet hozzá? Ezt mindig is furcsáltam. Köszönöm a válaszod egyébként!

Új hozzászólás Aktív témák