Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz PeL #69950 üzenetére

    Ha megy a géped és a win10 száll ell, akkor nem hinném,hogy aggódnod kellene.Tudott az AMD rendszer kényesebb mindenre. Intelről újítottam intelre az a telepítés ráadásul win8-ról upgrade win10-re (mikor megjelent) win8-al együtt 7 éves telepítés. Igaz ghostolva volt de az utolsó az már több éve volt és hát a telepített állapot maradt az új gépre is.Kaptam tanácsot én is , hogy az újra telepítés tisztább lenne,mert jöhetnek a kék halálok.Ráadásul a Gpu az AMD volt,az új meg Nvidia. De én nem akartam. Működött is , míg nem lett berakva egy nvme.2. Úgy 1 hét után lett kék halál és mint a zabos ló,nem lehetett mit tenni.
    Szerencsére meg volt a csere előtti ghost. :D. Azt visszaraktam és annyi változott, hogy a meghajtók logikai sorrendjébe besorolt az új nvme2. (A dvd-k után volt telepítés után, most meg az ssd és hdd-k utánra sorolta,logikusan, majd az optikaik. Azóta már lassan 2 hónapja kopp kopp hibátlan minden. Pedig intel a cucc, azért még mindig csak 90%-ban bízom benne.Na nem a hardverben,hanem szoftverileg. Szóval ha bios-ig elmegy és ott minden ok, akkor,legfeljebb telepítesz ismét és jobban odafigyelsz mit töltesz le és nem raksz fel nvidiára amd gpu szotfvert stb ... Be fog állni , de javasolt a ghostolás ,sok ingyenes kiváló program létezik. Minden úgynevezett mérföldkőnél mentek. Szóval eddig a 7 éves win8 upgrade win10, gép csere után is fitt és tökéletes. :DD U.I : És a zöld fejecske szerint örülök :DD ,mert nagyon szuper a konfig ..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák