Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    Sziasztok, lehet, hogy a Win 8.1 topikba kellene mennem, de az alaplaphoz tartozik talán a kérdés. Adott egy kicsit öregecske, de abszolút jól használható HP asztali gép. Pár hónapja volt vele olyan gond, hogy a billentyűzet, egér nem működött, viszont akkor nem voltam itthon, ezért csak annyit mondtam telefonban, hogy próbáljanak meg egy bios resetet, és akkor attól megjavult. Most újra előjött a probléma, de nem oldotta meg a bios reset. Régi, PS2-es csatlakozójú egérről és billentyűzetről beszélünk. A gép bekapcsol, betölt, és egészen addig amíg a billentyűzetet meg nem nyomom, az egér működik. Ha a billentyűzettel próbálkozok, akkor az egérnek is annyi, és akkor csak a bekapcsgombos kikapcsolás lehetséges. Ugyanakkor biosban működik a bill. Arra tippeltem, hogy az alaplapnak van baja, hogy valamiért összeakad a két PS2-es csati, de ezek tudatában úgy gondolom, a rendszernek lehet baja. 2 PS2-es billentyűzettel próbáltam, mindkettővel ugyanazt csinálta. USB-s bill nincs itthon sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák