Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorXIII

    őstag

    válasz ricsi1844 #30936 üzenetére

    az msi lap az vagy ez vagy ez de az szerintem biztos, hogy a leírásnak ez a része("integrált GEFORCE 6100 256MB-os videókártya gondoskodik") nem igaz mivel nem is olyan chipset van a lapon mint látható(AMD® 780G and SB700 Chipset ). AZ ASUS lap is jó igen bár az MSI szerintem jobb mivel asus pl nem támogatja a phenom II athlon II procikat az msi meg igen és alaplapi vga sincs rajta. Ez az utoljára linkelt MSI K9N SLI lap szintén nem támogatja phenom II és athlon II procikat és ezen sincs integrált alaplapi vga. Szerintem az első a legjobb. Igaz az utolsó lap a legkomolyabb de azt úgy sem használnád ki, hogy SLI-t raksz bele meg ilyesmi meg ilyen procival tök felesleges is lenne. Szóval szerintem az első de a proci és vga mindegyikbe jó szóval így nézve mindhárom jó. Ahogy nézem ha az első hirdetésben lévő lap ez([link])
    akkor még az is mellette szól pl az asus lappal szemben, hogy nem tudnim milyen 5000+ procid van(mert nem 1 féle van ám) és kb mind más biostól támogatott de az msi lapnál meg a másiknál is(ennél) az első vagy 2. bios már támogatja mindet szóval ott nincs ilyen kockázat. A legutóbb általad linkelt msi lapnél is van ez a bios verziós kockázat. Szóval szerintem az először linkelt eddig a legjobb.

Új hozzászólás Aktív témák