Új hozzászólás Aktív témák

  • XY_Z

    csendes tag

    Üdv! Kéne egypár ötlet hogy mivel lehet próbálkozni ha nincs kép a gépindítást követően ugyanis történt tegnap hogy éjszakára hagytam hogy a BF3 letöltse a frissítését éjszakára és közbe belőttem az energy saver-t és az Autoshutdown-t hogy kapcsolja ki a gépet.Reggel arra keltem hogy még megy a gép és fekete alapon színes csíkok voltak a monitoron, és reset után a bios még betöltött, minden normális volt addig amíg a windowst kellett volna betöltenie de azt írta hogy „Hiányzó Bootmgr Újraindítás: Ctrl+Alt+Del”. Az újraindítás nem segített, tehát rákerestem erre a bootmgr-re és azt javasolta hogy tegyem be a windows lemezét hogy javítsa ki magát, de a biosban a first boot-ot cd-rom-ra állítva nem akart a lemezről boot-olni, ezután nyomtam egy "load fail-safe mode"-t a biosba és ezután a monitor nemkap jelet, nemcsinál semmit. Próbáltam már clear cmos-t is, elemet is kivettem annyi ideig amíg javasolják, a helyzet változatlan. A ventik pörögnek. Az alaplap [Gigabyte] a proci AMD Phenom II X4 965 és SSD-m is van, Chieftec táp. Ja és se az integrált se a HD6870.es VGA-ról sincs kép, más kábellel sem. A monitor tuti hogy jó.

Új hozzászólás Aktív témák