Aktív témák

  • CounterBoci

    senior tag

    Hátha akadnak itt ingát használók rajtam kívül. Megoszthatnánk tapasztalatainkat.

    Akik nem tudják mi ez:
    Egy fonálon lógó test, akár egy gyűrű pl, nem ez a lényeg. Mondok egy példát: elfelejtettem hová raktam el valamit. Kezembefogom az ingámat, megkérdem tőle merre van, és kileng abba az irányba. Vagy fekhely kiválasztására megmutatja hol jönnek a földből pozitív illetve negatív sugárzások. Saját fejlesztés, asszony őrületbe kergetése: ő gondol egy számra, és az ingámmal kibarkóbázom h mire gondolt. És csak a képzelet szab határt alkalmazásainak, legalábbis szerintem.
    Szinte minden könyvesboltban kapható erről szóló könyv ha érdekel valakit.

    Gyerekkoromban kivétel nélkül minden éjszaka szörnyű rémálmaim votak, míg apám meg nem ismerkedett az ingával, és rájött hogy szörnyű rossz helyen alszom. Átrendeztük a szobát, és attól a naptól kezdve soha nem volt többé. Vagy most a lábam belelóg egy ugyanilyenbe, és sokszor reggel fáj a lábam. Mágneses ágytakaró kiszűri a káros sugarakat, azt kellene vennem. És szerintem köze volt ahoz is, h 6 éves koromban olyan ritka betegséget kaptam, amivel én voltam az alső az országban.

    Akkor hajrá emberek.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz CounterBoci #1 üzenetére

    Különleges képességű emberek ide: [link].

    Ezt a témát zártam.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák