Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    M0-ás jelzett szakaszán, főleg az elején, M1 irányában mi a franc van az úttal? Úgy rázza az autót, ütemesen, mint ha defektem lenne. Első alkalommal félre is álltam, hogy megnézzem a gumikat... Középső sáb a legdurvább, de a belső se jobb.

    Más: Utóbbi időben borzalmasan nyekereg (fémes hanggal, mint ha rugó pattogna) valami az futóműnél. Főleg akkor hallom ha tolatni kezdek és tekerem a kormányt. De akár álló helyzetben is nyekereg, ha kormányt "csavargatom". Valamint múltkor szintén egy érdekes hangot figyeltem meg tolatáskor. Kb csúsztatott kuplunggal elindulva, sebesség növelésre egyre hangosodó és gyorsulú hangot ad valami hátul. Dettó olyan a hangja, mint ha valahol fűnyíró menne. De minden esetben csak akkor hallom, ha parkolok vagy épp állok ki egy helyről. Szóval menet közben semmi hangja.

    Ezeket szerintetek futóműveshez kéne figyem vagy "rendes" szerelőhöz?

    u.i.: Mióta voltam lézeres futómű állításon, kb azóta ilyen erőteljesek a "hangeffektek". Előtte is volt, de nem ilyan gyakran és nem ilyen hangosan. Nemtom lehet-e összefüggés.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák