Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz kraftxld #1936 üzenetére

    Ja-ja-ja... olvastam... majd küldök egy elnézést kérő levelet a Microsoftnak... meg az itteni csatlósoknak... fene gondolta volna, hogy ennyi embernek van érdekeltsége a "A CÉG"-nél.

    Hm... mondasz valamit... csak azért kérdeztem, mert nekem pontos méret alapján kell a terveket megcsinálnom és így tűnt egyszerűbbnek. Bár lehet, hogy kevesebb meló lenne fordítva... pláne úgy, hogy a változások automatikusan változnak és nem nekem kell velük vesződnöm a manuálisan...

    Azt hagy kérdezzem meg, hogy azt hogy lehet megoldani (ha egyáltalán lehet), hogy egy lapra (A4) úgy nyomtassam ki a tervet, hogy olvasható legyen (tehát nem túl kicsi) és a mozaikban nyomtasson... Ezt eddig manuálisan csináltam, jelölgettem a nyomtatandó ablakok méreteit de valami egyszerűbb megoldás?

    Továbbá szeretnék rá egy miniatűr látványtervet is nyomtatni... ezt hogy tudom megcsinálni?

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák