Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    válasz Brandynew #47031 üzenetére

    Ha a spray-tól (amit jól rá kellett dörzsölni felvitelkor) nem vettem észre "karc mélyülést" ettől még kevésbé lehet ilyen problémát feltételezni. De majd a tartós használat során ki fog derülni :D . Nem szántam reklámnak, bár így újraolvasva, tömény kritikát gyakorolva, reklámszagúra sikeredett a méltatásom. De el kell hinned, tisztán a jó szándékú ajánlás késztetett a post megírására.
    Annyi azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy a linkelt bolt tulajdonosát mikor néhány évvel korábban eladóként ismerhettem meg egy üzletben, az ő termékismertetője alapján váltam Sonax termék kedvelővé! (fan-nak nem titulálnám magamat, mert tudom, hogy más autóápoló cuccot gyártó cégnek is vannak remek termékei) A linkelt üzlet tulajdonosát becsülöm a szaktudása és segítőkészsége révén. Nem egyedi célja a "mindenáron eladni" akarás, inkább a szakszerű termék ajánlás! Nem egy esetben fordult már elő, hogy a vevő keresett egy célterméket, ami ott volt az üzlet polcán, de tudott neki ajánlani egy másik - általa jobbnak tartott -terméket, ami olcsóbb is volt. Éppen nem volt az üzletében, de nem csupán a beszerzését ajánlotta fel következő napra, hanem mondott üzletet is, ahol (ha türelmetlen) éppen akkor meg is vásárolhatja. Ez egy igen becsülendő gesztus a vevő érdekének képviseletére.

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák