Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Mappa #25949 üzenetére

    Köszönöm :R

    tibbike01

    Próbáltam 3 félét, egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Vettem ablak mosó tartályba valót, ami felkeni magát, ablak tisztítós sprayt, ami szintén felkeni magát amikor takarítod a szélvédőt, és a klasszikusat. Ezeknél jobban bevált a Wolf Glass guard, amit korábban használtam.

    Most először felkentem a Soft99-et mindenhova, lámpák, ablakok... Mondanám, hogy majd kiderül hogy teljesít, de nem viszem ki esőbe a hobbi gépet :)

    A napi használatban lévő XC-n még csak a fényezésen van, de ma voltam vele kirándulni erdőbe, meg utoljára akkor mostam le amikor itt publikáltam, szóval nagyon érik a mosás, és akkor a második réteg Soft99 megy mindenhova, mint az S80-on. Korábban sima MrMuscle ecetes alapos ablak pucolás után ment oda is a Wolf quckie gyors viasz, szépen dobta a vizet, igazából csak akkor kellett lapát, ha alig esett, és lassan mentél, ha volt tempó vagy víz mennyiség, egyáltalán nem kellett ablaktörlő. Két mosás között úgy is átszoktam törölni egyszer az ablakokat, lámpákat az említett MrMuscle ecetessel, utána ment rá a qiuckie.

    Csinálnom kellett volna videót, hogyan dobja a vizet az S80, büntette az összes YT videót amit eddig láttam, legközelebb nem felejtem el.

    Köszönöm neked is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák