Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    Tiszteletem, szép napot.

    A topic megnyitásakor írtam ide utoljára, most megint felmerült bennem pár kérdés, amire talán itt kaphatok választ. A kocsim még mindig a régi, most néztem vissza, amikor először írtam ide nyolc éves volt, azóta már sok nap lepergett, augusztus 18-án lesz tizennégy éves. : ))) Na, de nem is ez a lényeg, ez csak a nosztalgia. A minap belém bújt a kisördög, és nekiálltam autót takarítani. A porszívás rendben lement, nincs is azzal semmi gond, viszont... viszont az ajtók műanyag része, főleg a fogantyúk és a kéztámasz tiszta karc. Nem csak kicsit, hanem annyira, hogy az már színben is elüt. Na, erre kellene nekem valami okosság egyrészt. Azaz a babaolajas tipped még megvan, Dodi, de az szerintem ezeket nem oldja meg, maximum színben. Műszerfal és társai szép, azokat nem nyaggatom most. Másik ami izgat, az autógumi. Ez mindig olyan, mintha a rácsok között saras lenne, pedig nem. Na ezt akarom valamivel lekezelni, hogy megint fekete legyen, ne ilyen szürkés koptatott izés. Végül, de nem utoljára: mivel marhára ráérek, a kárpitot is ki akarom tisztítani, erre viszont annyi folyadék meg gezemice van, mint égen a csillag, nekem viszont valami tuti kellene.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák