Új hozzászólás Aktív témák

  • RP1980

    tag

    válasz Petyal #42592 üzenetére

    Kb. egyezik a véleményünk, viszont a 3 lépcső szvsz pénzkidobás így kezdésnek. A h8 vagy 9 után az M-es paszta elég szokott lenni és a közepes koronggal (pláne fehéren) nem használnék puhább korongot. A fehér természetesen ugyanúgy karcolódik viszont nem igazán látni rajta. Durván jó fény kell, hogy láss mindent. Hologramot meg aztán pláne. Meg ha alacsony fordulaton csinálja és végig "járatja" a pasztát, akkor nem is nagyon lesz holo. Egy lakk feketén már javasolt lenne a puha korong is és akár a 3 lépcső.
    Én piros és sárga korongokat vennék H9-el és M3al főleg ha ez az első kocsi amit csinálok. Aztán a következőre igény szerint bővíthető az eszköztár. Lehet, hogy a kedve is elmegy az egésztől, akkor meg kevesebbet feccölt bele :B
    Saját fehér autómat is 3 lépcsőben csináltam először, aztán már csak kettőben (igaz közepesen kemény Ford), de a fehéren a vágás után alig lehetett látni a következő lépést és a finiselést, annyira szép finist hagyott már elsőre a h8. Igaz én csak a vágást csináltam forgóssal, de ha ráérez valaki a rotával még szebb is lehet a finis.
    Persze ez az én hobbysta tapasztalatom. Nem ezzel keresem a kenyerem és nem is csináltam még sok száz autót sem, így messze nem szentírás amit mondok. :B

Új hozzászólás Aktív témák