Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz pincer01 #34462 üzenetére

    Teljesen más gép. A fő különbözőség ott van, mint a Rupes Mark vs Flex XFE között. A Flex egy forced rotation, míg a Rupes Mark egy free spinning gép. Ez annyit tesz, hogy ha a Rupes nem jól fekszik fel, akkor nem dolgozik rendesen, míg a Flexet akárhogy tarthatod. A Mille is ezen az elven megy, de elvileg valamivel csendesebben, rázkódás mentesebben, mint a flex, viszont technikai paraméterekben teljesen más. Orbitális mozgást az XFE 15mm körül mozog, a Mille csupán 3-5, ezzel szemben a 21-es bigfoot 21mm-t. Ha valaki DA-val akar durvázni, akkor elméleti síkon a Mille jobb választás, de nem próbáltam, szóval addig nem mondok semmi biztosat. Anno teszteltük a fórumtárssal a Rupes Mark vs Flex XFE kombót, elvileg a Rupes a 21mm-es mozgással több munkát végzett (ha jól emlékszem) szóval nem tudom a Mille a 3-5 mm-el hogyan is fog gyorsabban dolgozni, mint a Flex a 15mm-el. Ráadásul a Rupes gépek nem a megbízhatóságról híresek, ha már forced rota gépben gondolkodnék, akkor Flex vagy Makita, utóbbinak van egy nagyon érdekes gépe, de ezt sem próbáltam még.

Új hozzászólás Aktív témák