Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz wednesday #170 üzenetére

    A PhysX extra vizualitást ad, ahogy számos egyéb más népszerű effekt (HDR, soft shadows, SSAO, etc.), a megvalósítási módon kívül semmi különbség nincs közöttük. Lehet mondani, hogy ezekre nincs szükség, akkor nyugodtan el lehet lenni egy 8600GT / 2600XT szintű kártyával, és felesleges a 40-60e FT-os kategóriára még ránézni is. Az extrém teljesítményesés meg extrém esetekben van, számos játékban kevesebb hatása van a PhysX-nek az fps-re, mint az AA-nak.

    katt: én nem látok a jövőbe, úgyhogy nem akarom megjósolni, mennyi lesz az árkülönbség a két VGA között 3 hét múlva. ha pl. 2e HUF, akkor az ár/teljesítményben 10% diff a 6850 javára, és ha csak ez az egy szempont a fontos (sokan ezt mondják), akkor az már nem kis különbség.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • katt777

    félisten

    válasz wednesday #170 üzenetére

    Pont most láttam egy maxos fullHD-s tesztet, amelyben a GT460OC alap órajelen elverte a HD6870-et. :F
    Sajnos több játék nem megy minimális fizika nélkül, ergo az nV jó hozzájuk, AMD meg nem. PhysX-szel kapcsolatban benézhetnél 460GTX topicba. ;)

    tzsolesz: Hát ez nem feltétlenül és minden esetben igaz. :N GTX460-ak tuningképességei gyakorlatban igazoltak. Mintha amúgy nem nagyon figyelnéd figyelmesen a GTX460-topicot. :U

    Zomb€€: Ahhoz képest, hogy nem húz felé a szíved, elég szépen tesztelgetsz vele a másik topicban. :DDD :B

    zseko: Az hagyján, nálunk megkérdeztem, amikor 46k-ra zuhant a 460-ak ára, mennyiért hoznának 1 GB-osat, azt kaptam volna 65k-ért!!! :Y 68xx karikat meg sem kérdeztem már. Fasza ebben az országban, hogy minél rosszabbul keres valahol az ember, annál drágábban tud megvenni mindent. :(( :(((

    tome.jr: Na, ezt kellene elmondanod pár AMD-fan-nek GTX460 topicban. :DDD

    Abu85: Az sem egészen normális, aki FC2-t DX10.x-ben játszik. Nem kicsit hiányos a grafikája DX9-hez képest, és ez engem spec. kimondottan irritált.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák