Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz katt777 #332 üzenetére

    Hát kénytelen vagyok a HD68xx nek az új árát nézni mivel még használtba nem kapni majd olyan 3-4.hónap múlva biztosan lesz nagyon jó áron használt 6870.es viszont addigra a 5770.ára is még lejjebb esik tehát akkor sem lesz olcsóbb egy 6870.es mint 2.db 5770.es!

    És olyan kártyát kell keresni ha már itt az apróban vásárol az ember ami bolti garanciális (nem a 3.sarkon a Józsi bácsihoz) és ha mégis belenyúlnál egy hibás kártyába viszed legariztatod és még jobban is jársz mert lesz egy originál új kártyád jóval bolti ár alatt! Énis adtam vettem itt az apróba rengeteg kártyát és soha nem adtam el olyat aminek gondja lett volna és hálisten venni sem vettem olyat (eddig)

    CFx-ről meg volt nálam 5870.es kari elis akarták cserélni a 2.db 5770.esemre (pont ebből kifolyólag volt nálam) teszteltem 10.játékkal (1680.ban minden MAX-ra állítva) és 10.ből 10.nél a CFx nyert! ezért nem is mentem bele a cserébe! pedig 1.fillérembe se került volna mert 1:1.csere lett volna!
    Ja és az mi hogy "HD6 széria tudását semmiképpen NEM kapod meg HD5-ös kártyákkal" mondjál valami konkrétat erre mi az amit az egyik tud és a másik nem? :F

Új hozzászólás Aktív témák