Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz tzsolesz #147 üzenetére

    Ja, spéci kártyákkal szokott probléma lenni, ill. GDDR5-tel, ha nem szabvány HD4870-ről van szó. Gondolom, nálad az előbbi. Szoftveres móddal az órajel-probléma orvosolható.
    Azért én megnézem ezeket a talált tuningokat, mert anno 4870-ekben is olyan komoly tuningokat találtak, amiket a gyakorlatban senki nem tudott visszaigazolni. Persze, fel lehet hajtani az órajeleket, aztán elég egy igényesebb játékot ráereszteni, és kakukk.

    tome.jr: Mi a francnak izmos VGA, ha nem használja ki az ember? :F Hogy bizonygassa, milyen fasza erős a kártyája, mert már CPU-limites? :F :Y

    Ari18: Előfordul ez crackelt programmal. :U ATT-t nem próbáltad ki? :F

    Zomb€€: Még egy GB SOC-et is megkapsz 55k-ért, és még tovább tuningolható, jobban megéri a HD68xx kariknál, ráadásul kapsz nV szolgáltatásokat (PhysX, CUDA). HD6870-et legjobb árban 58k-tól láttam. GTX460 1GB-ot kapsz 10k-val olcsóbban, teljesítményben meg hasonló.

    SpeedR: :K GTX460 1GB már most is van 47k-tól. Sajna az AMD gyenge tuningolhatósága tény, nem vicc. Ezeket Abu85 szerint már ilyen szépen belövik gyárilag.

    lsc: Ki kell ábrándítsalak, a GTX460-ak nagyon szépen mennek alapfeszen 850/1700/2000-ket is, emelt fesszel meg még többet. Ráadásul elég brutális gyári tuningos kártyák is vannak még mindig a HD6870-nél olcsóbban, ha valaki nem akar maga tuningolni.

    emre: OK, csak itt HD6-tapasztalatra lettem volna kíváncsi. HD6870-nek nálam csak akkor lesz esélye, ha kezeli az ATT, de most olvasom, hogy az AMD még az AVIVO-t is megszünteti, akkor pedig oda az ATT XCoder-e is, szóval az AMD tényleg bekaphatja, ha már nincs miért megvenni. :(((

    gbors: Ha a mai árakon, 48k körül vesz egy GTX460-at, az bőven kiszolgálja 2 évig, nem túl magas havi költséggel, áresésre várva max. pár százast spórolhat, de benne van a lutri, hogy megint ejtik a Ft-ot. Ha most lenne annyi lóvém, már rajta is lennék egy GB 460GTX OC-n.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák