Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz jozsi252 #13012 üzenetére

    nem.

    0 db-es, pasazv hűtésű játákgépet építek. a vga van hátra. most ey 480 vana gépben. moddolt, extrahalk hűtéssel, de még ventis. a nagyja cucc mevan az átalakításhoz. még van pár változó, és ehhez egy hetem, amíg kitervezhetem magam. ha azt megcsinálom, akkor 2 évre bebetonoztam magam.

    a lapom cf képes. így elvileg 2 db. 6850 passazvat is berakhatnék. a tápom még pont elbírná, ki van mérve, számolva.

    a variálás fő oka, hogy a játék vagy 1* fullhd tv-n, vagy eyefinyty, nvida surronund 3*1680.
    ez 2 féle képppen érhető el. 6850 cf, vagy 1 db. zotac560 mulitview edition. az utóbbi valszeg gyenge lenne. és még a htését is buzerálhatnám.
    ráadásul a 480 hűtése szépen össze van rakva, nem szívesen bontanám meg. félretenném tartalákba.

    ezért lenne jó megoldás, ha kapnék először 1 db, majd ha beválik, melé mnég 1 db. 6850 passzívat.

    költségvetésbe pont belefér. (480 hűtésének munkadíja, és hiányzó alkatrészek megspórolva.)
    a gtx480 is megmarad, ha valami nagyon nem válna be.
    a már begyűjtött alkatrészek felhasználhatóak lennének később is. (pl. 20 db. 8*400-as conrad hőcső, rngeteg hűtőborda, stb..)
    relatív erős, passzív játékgépemgépem is meglenne.
    sőt még az eyefinity-vel is elbohóckodhatnék.

    a rémálmom az, ha a mostani 480-at szétszedem, a csöveket további alapos tervezés nélkül elhajlítgatom, nekiállok a fémeket maratni, és nem sikeül. esetleg még valamit el is szúrok.
    -> pénzt elköltöm, se hűtő, se gép, se semmi....

    ezért lenne többszörösen jobb a 2*6850 passzív, 3 év garival. és pont lesz*-om, ha 110 fokon megsül. a gari intézés idejére max. csak 1 kártya lesz a gépben...

    szerk:

    de lehet, hogy ideges leszek mindjárt, veszek egy 6850-et, és rárakok pár kiló alumíniumot.... :U :))

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák