Új hozzászólás Aktív témák

  • Winnie The P

    őstag

    válasz xundyingx #26499 üzenetére

    Szia!

    "Régen pedig olvasgattam, hogy mindegyik videókártyának van egy tökéletes drivere (+egy kiegészítő beta drivere vagy mi) ami után azt felesleges már tovább frissíteni (mmint a programot), mert teljesítményben nem lesz jobb a kártya."
    Ez új számomra, ilyet még nem hallottam. Én például még a 12.10-es drivert használom az enyémhez, épp ma adta fel a szoftver hogy frissítsem, de egyenlőre nem fogom. Számomra ez a driver egyenlőre tökéletes és ezért marad. Az tény, hogy a 13.1-es driver-rel vannak gondok, de viszont van akinél meg tökéletesen megy. Ami a béta drivert illeti én sosem használtam bétát és nem is fogok, ha valami tökéletesen működik akkor azt nem háborgatom. Akkora hatalmas nagy javulást az új driverek számomra nem hoztak hogy kéthavonta cserélgessem, persze aki játszik az egy más dolog.

    Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Új hozzászólás Aktív témák