Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    No helló mindenki! Bajban vagyok :S

    Most vettem ugye egy Giga 658OC-1GD vga-t.Mindent jól beszereltem, de nem volt hajlandó bootolni a gép :S Előző vga-nál 2 monitor volt rákötve és amikor beraktam most az új kártyát akkor azt hittem, hogy az zavarta meg. Visszaszereltem a régi vga-t, hogy elindítsam a gépet és beállítsam 1 monitorra... de a régivel sem akart már bootolni. Elindulni mindig elindul, halkan felpörög minden, de nem indul el a boot, semmi infót nem kap a monitor. Össze vissza dugdostam a régi vga csatijaiba a monitorokat, egyszercsak felpörgött és elindult a régi vga-val a gép rendesen( gondolom nem a monitordugdosás miatt :P ). Gyorsan átállítottam 1 monitorosra aztán kikapcsoltam, visszaszereltem az új VGa-t. Elindult rendesen. Felraktam a Drivert és utána kérte a restartot. Újraindítanám, de most megint itt susmog :S Minden venti megy, nem indulgat újra, csak halkan alapon pörög minden és nem bootol!
    Valaki segítsen plz!
    Tápom corsair CX430, azzal sem lehet gond!

    Előre is nagyon köszönöm!

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák