Új hozzászólás Aktív témák

  • k.rudolf

    tag

    Sziasztok ! :D
    Reggeltem a fórumra mert látom itt sok a jó szakértő :D

    Rögtön ide csöppentem mivel hogy én is egy HD 6870 karit szeretnék venni de van egy kicsi kérdésem amibe nem tudok belenyugodni :S

    Sapphire HD 6870 -> Ezt szeretném megvenni a héten és olvasgattam teszteket össze vissza már hogy a GTX 470-es kari jobb meg minden de árban mondhatni egyformák.
    Teszteknél a GTX 470 és a HD 6870 attol fugg melyik játéknál egymást taszitottak vagyis kb 3fps különbseg votl közöttuk átlagosan viszont egy UNIGINE HEAVEN tesztet nézve a GTX 470 -es 10FPS el többet mutatott a DX 11 és Extreme tessalation beallitásnál ezen elgondolkoztam azonnal hogy most a GTX 470 jobban és erőteljesebben kihasználja a DX 11-et ? :O

    Légyszives irjatok hogy most melyik az a kari amelyiket megéri venni és amelyben biztosan később sem fogok csalódni tehát azért a normális fps pl a crysis 2-nél is meglesz : DDD /// <3 Crysis :D ///

    Lehet hogy felmerül majd egy olyan válasz is hogy vegyek jobbak akkor pl HD 5970 vagy milyen is van de nem akarok sokat belekölteni ez a 200-230 eurós karik nagyon is elégnek bizonyul :D

    Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :D

Új hozzászólás Aktív témák