Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz ittakary #10498 üzenetére

    Nyelvhelyességi szempontból támadható inkább a mondat. Azt vállalom, mert arra nem adok, csak fontosabb szövegek esetén. Az "egyelőre" szóval nem ugyanazt jelenti a mondat. Ha azt használom, akkor időre utalok és feltételezem, hogy a jövőben érdemes lesz. Szerintem később -amikor az átalakító ára a túlkínálat miatt csökken- sem lesz értelme feleslegesen USB kimenetet lefoglalni -VGA kimeneten is kiváló minőségben átjátszható felbontású- kép átjátszása miatt. Bár tény, hogy inkább a pénzkidobást képező felár miatt írtam, mert így -hogy még drágább is- pláne butaság. Én biztos, hogy a VGA kimenetet preferálnám már csak azért is, mert 3db VGA bemenetes régi HD felbontású TFT kijön annyi pénzből az apróban, mint egy új DVI-os FullHD monitor. amit szerintem baromság erre a célra megvenni, mert ezt a felbontást nem tudja kiszámolni a GPU 3 monitorra elegendő FPS-t produkálva. Ergó tök felesleges.
    Ha meg valaki vesz egy aktív DP/DVI átalakítót, majd annak a DVI kimenetére rádug egy DVI-VGA átalakítót, hogy rá tudja kötni a régi (DVI bemenettel nem rendelkező) monitort az meg a világ barma.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák