Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz alibaba78 #10441 üzenetére

    Nahh, hála Istennek én voltam a gyökér. Megingattál, annyira, hogy szétszedtem az egészet. :DDD Mondom ilyen nincs. Szétszedem mégegyszer. Harmadszor. És tényleg van Isten. Nincs feljebb a keret, mint a chip teteje, illetve nem mindenhol, vagy nemtom, de most rátettem fordítva sréhen a blokkot másfajta (ilyen porcelán alapú fehér színű kissé ragacsos) pasztával és most hozzáér rendesen, már ahogy rátettem rácuppant.
    Idle 37 fokos, játék alatt meg 45 fok :C Igaz nem játszottam sokat csak két percet, de eddig egyből felment 70 fokra ahogy beléptem a játékba. Szóval most faja. Lehet hogy a keresztvas nem állt pont középen és csak az egyik feléhez ért hozzá a blokk :F Nade kétszer pont ugyanúgy tettem fel rosszúl? Pedig amikor a csavarokat ráhúztam olyan óvatos voltam egy-egy fordulat mindig váltogatva a végeket. Á nem. Szerintem az lehet hogy a keret egyik csarka van csak feljebb, mint a GPU teteje és most pont az a sarok lóg ki a blokk alól, ahogy megfordítottam ezért nem tart el. Mindegy végülis kössz a szálkát, mert azért így csak jobban fogok aludni. :)

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák