Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Májsztró

    addikt

    válasz haly #21379 üzenetére

    Elsülhet a cfx baromi jól meg mehet vele csak a töménytelen szívás is. Szerencse válogatja , ezt tényleg :D Egy kártyás rendszernél nincs ilyen , beteszed azt megy ....

  • AthlonXP

    őstag

    válasz haly #21379 üzenetére

    Hát szerintem is tedd azt amit a felettem szóló írt! Ha már úgy is annyi pénztet szánsz VGA-ra, akkor inkább vegyél egy egymagos csúcskártyát, aztán kész. Azzal biztos nem lesz bajod. Hiába gyorsabb elvileg 2 kártya mint egy, ha nem tudod rendesen kihasználni, mert vagy driver nem jó vagy a játék nem működik vele rendesen. Így nem sok értelme van sajna.
    Én is olvasom a játékos fórumokat folyamatosan és elképesztő, hogy mennyi baj van ezekkel a CF/SLI/X2-es rendszerekkel. Sokszor néhány játék jobban megy egy kártyával, mint 2vel. Mert egyszerűen nem tud velük mit kezdeni, aztán csak "eldöcög" vele úgy, ahogy.
    Rengetegen írják, hogy így meg úgy szívnak a driverekkel a játék patchekkel. Beleölik a rengeteg lóvét ezekbe a baromi erős kártyákba és a teljesítmény csak papíron van meg. Szvsz, ha nincs megfelelő alkalmazás, ami normálisan kezelné ezeket, egyszerűen nem éri meg azt a kínlódást amivel ezek járnak.
    Vegyél egy egymagos csúcskártyát és elfelejteted ezt a sok szenvedést, ami ezekkel a több kártyás rendszerekkel jár!

    Igen, tudom, hogy most valszeg megbántottam jó pár embert aki ezeket használja, de szinte bármelyik játékos fórumba olvasok bele, mindegyikből ez jön vissza. Nagyon kevés van olyan, ahol azt írják, hogy a frissen megjelent játék tökéletesen kihasználja a több kártyát. Hiába adnak ki patchet a játékhoz, az sem oldja meg a problémát sok esetben.
    Egyébként ez a pecselés is nevetséges, egyszerűen felháborító, hogy egy új játék ( de még a 2-3 évesek is ), nem tudják rendesen kezelni ezeket! Akkor minek vegyük meg drága pénzért?! :((
    Ha napjainkban megjelenik egy játék, akkor asszem elvárható lenne tőle, hogy normálisan kezeljen egy többkártyás konfigot. De sokszor csak a szenvedés van vele és ez szégyen! Nem a hardver gyártóké, hanem a szoftver fejlesztőké! És ne mondja egyik se azt, hogy a piaci versenyhelyzet, meg nincs + 1-2 hónapunk még a játékkal foglalkozni, mert a kiadási dátum köt minket, mert ez nem kifogás! igen is csinálják meg rendesen a terméküket, ha már annyi pénzt el kérnek érte.
    Az a baj, hogy ma már ott tartunk, hogy ha kijön egy játék, akkor várni kell a 2. 3. javításra, mire valamennyire játszhatóvá válik, ha egyáltalán...
    Egyszerűen kiadnak egy bug halmazt/béta játékot, teljes verziósnak kikiáltva, aztán sorba jönnek a javítások. És csodálkoznak, hogy ilyen sok a varez. :W
    Hát meg is érdemlik!

    Elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák