Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz depzoo #7497 üzenetére

    Lehet, tényleg nem ártana elolvasni a leírását... :B :U

    picur220: Nem annyira, mint a neve sejtetné. Nekem a sajnálatos módon, szükségszerűségből eladott HAF932 helyett sikerült egy elég jó, olcsó házat találnom, amelybe 4db 13cm-es hűtőt is pakolhatok, és bizony a VGA az, amely a legmesszebb van a HAF-932-től. Szóval többféle szempontból is érdemes komolyabb házba fektetni. Soha nem adtam volna el amúgy a HAF-932-t, annál nincs jobb.

    Inkább 4870 ref.

    RAiN91: Azt is írtuk soxor, amit lsc mondott. MSI-t hanyagold.

    Motion_Blur: No de a Grid nem egy VGA-izzasztó progi. HD4650-em is fullban vitte. MSI-vel voltak/elképzelhetőek gondok, főleg ha valaki nem MSI drivert használ, viszont azok meg késve jönnek az új játékokhoz.

    Prosector: Sokat látott ATI-s vagyok. :R

    jacekLFS: Van PH-n kereső is, azt is megtalálhattad volna... :B :U

    RootRulez: Nekem kell! Mondjuk ugyanennyiért HD5870! :((

    wsvap: Nem, nem éri meg. A semmi és 80% között kaphatsz teljesítmény-növekedést, ami nem érezhető, ha már 1 kártya is elég egy játék futtatásához. A legtöbb játék viszont nem igazán támogatja a CF-t, csak azok, amelyekkel ált. tesztelik őket. Persze, ha másokkal is tesztelnék, senki nem építene CF-t. :DDD

    bacsis: 1 CF híd elég, ahogy a tápkábelnek is jónak kell lennie. Inkább a két kártya órajeleit kellene szinkronizálnod.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák