Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trotter66

    tag

    válasz nx86 #5432 üzenetére

    Üdv!

    Megvan a megoldás én is az itt olvasottak alapján állítottam be.

    Az alábbi pár sort kimentettem a topicból, lalszi tollából ered - köszönet érte -, használd egészséggel:
    Elég csak a Normal Mode-ot és a Loudspeaker Mode-ot (esetleg a Headset Mode-ot, ha használsz) állítani.
    Bele kell menni a választott módba: Engieer Mode - Engineer Mode (MTK) - Audio
    Normál: Type-nál az SPH-t kiválasztani, Level: 6-os, állítsd a Value-t maximumra, nyomd meg a Set gombot. Esetleg a Type-nál a Media-t is beállíthatod így, de ott még a Max vol-t is feljebb veheted.
    Loudspeaker: Typ-nál az SPH-t, Ringet, Mediat kell állítani (egyesével, beállítás után mindíg Set gombot megnyomni), Levelnél válaszd a 6-ost és állítsd a Value-t és Max vol-t mindegyiknél maximumra.
    A többi level szintet (1,2,3,4,5) is állíthatod ezeknél ha akarod, de ne maximumra, mert akkor nem tudod lehalkítani. Állítsd a Value-t és a Max vol-t mindegyik level szintnél az előzőnél 15%-al magasabbra (vagy annyi százalékkal, ahogy neked tetszik).
    A FIR értékét ne változtasd meg!
    Minden beállítás után nyomd meg a Set gombot, mert nem jegyzi meg különben. A végén indítsd újra a telefont, hogy az új beállításokat használja.

    MobileUncle tools, WiFi, TX.
    Itt csatornánként lehet állítani a TX powert. Ez az a jelerősség, amivel a wifi jel elhagyja az adaptert. Nagyon fontos, hogy nem az, amivel az antennából ki fog jönni! Tehát hiába állítod ezt magasabbra, ha az antenna nem bírja. 20-on van jelenleg minden csatornán, ez egyébként a routerek alap beállítása is. Ha magasabbra veszed: gyorsabban merül a telefon, jobban melegszik, szélsőséges esetben megsülhet!

Új hozzászólás Aktív témák