Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Vikusz77 #4175 üzenetére

    Szia

    Csak kicsit fényzni akartalak :R :R :DDD

    Nem a géppel volt a baj az azóta is él és virul azóta is nyúzom semmi baja .

    Itt igazából a kereskedők voltak a szar alakok ha nem érdekük a dolog nem foglalkoznak vele neki az nem haszon hogy a garanciás dolgokat intézi .
    Múltkor a Bosch excenteresemre kerestem tépőzáras talpat ugyan is kölcsön adtam és a márka kereskedő megígérte hogy szerez , bementem az irodájába ketten megnéztük milyen a gép típus szám stb robbantott ábrán megkerestük mi a talp típus száma megírtuk a Bosch nak a megrendelést azóta sem válaszoltak a kereskedőnek .
    Ebből mit lehet leszűrni a kereskedő azóta lemondta a Bosch szerződését és Makitát árul én vettem tőle az utolsó Bosch gépet :DDD .
    Szerencsére volt egy ismerősöm a Bosch központi raktárában és ő szerzett de neki is 4 hét volt mire az anya cégtől megjött a csiszoló talp j jó kis herce hurca gusztustalan ez az egész garanciás és alkatrész beszerzés ami nem érdeke a cégnek azzal nem foglalkozik .

    Másik történet decembert barátnőmnél töltöttem Debrecenben( ott lábadoztam ) bementem egy Dewalt márka kereskedésbe az eladó fel sem kelt a székből mikor bementem , vártam pár percet mire megszólalt az asztal mögül ordititt nekem a terem másik felébe Mi KELL ilyen hangnemben , mondom mire elenne szükségem mondtam hogy a Gelkós srácok nem tudták beszerezni mire az eladó ha ők nem tudták beszerezni akkor nincs és vissza ült az asztalához és netezett tovább az eladó .
    Majd 5 perc múlva oda jött hozzám és megkérdezte miről is lenne szó megeresztett pár telefont majd azt mondta még utánna méz a dolgoknak , kértem tőle egy névjegy kártyát , majd 5 perc fiókban turkálás után kijelentette hogy nincs névjegy kártyája .
    15 percet voltam a boltban szétnéztem ez a Dekopír náluk is ennyibe került a Gelko nál pedig ennyi

    Az eladó hihetetlen Bunkó volt nem is időztem ott tovább egyszerűen nem tudott akart segíteni de ha egy 120 ezres gépet akartam volna ott megvenni kinyalták volna a seggem

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák