Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hummerdikk

    őstag

    válasz mrcruiser #28790 üzenetére

    Felraktam dropboxra oket ide: Kepek

    Eleg rosszul sikerult kepek, de ha kell csinalok rola meg parat. A lenyeg annyi, hogy magaba az anyagba van furva egy lyuk, ez van szepen lekerekitve alul. A lyuk felso reszen be van marva negyzet alapon, ebben van egy savval maratott uveglap elhelyezve es e fole van felrakva az egesz hutobordas-ledes cucc. Ezeket a bordakat el lehet mozgatni stb ha takaritani kell, ezert is vannak felszamozva :DDD Emiatt is volt fontos az, hogy ne halozati feszultsegrol mukodjon es ahol hozza lehetne erni ott legyen vedelem.

    Igazabol, ami nagy melo volt, hogy kis hutocsillagra szerelt ledeket vettem, amiket fel kellett furni, menetet kellett vagni (termerdek mennyisegben akkus geppel kezben tartva, mert meg nem volt akkor furoalvanyom :O ) Mostmar ugy csinalnam, hogy lehet kapni ures nyakokat, amire fel lehet forrasztani a csupasz ledeket es csak 1-2 lyukat kell furni osszesen. Hutobordakat meg siman PC bontobol lehet venni, max ki kell pucolni, bar nekem szerencsem volt, ezek a bordak kb. teljesen ujak voltak es kertek ertuk ossz. 2000 forintot.

    Szerintem osszessegeben minden lim-lommal 10 ezerbol megallt a dolog. Ha pedig tonkremegy egy led, akkor kb. 100-200 forintbol cserelhetoek.

    Amugy eloben nagyon szep megoldasnak tartom (nem egoizmusbol, asztalosunk is azota mutogatja mindenkinek), hogy magabol az anyagbol van kialakitva az egesz.

    BUEK mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák