Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrcruiser

    csendes tag

    válasz pali923 #26517 üzenetére

    Kicsit guglizgatva az alábbi opciókat találtam még, melyeket ajánlom figyelmedbe:

    Axminster: Festool spiral upcut 14,75 fonttól indul a HSS verzió, 22-ért már 10x30 mm-es méretűt lehet kapni 8-as befogóval. Csak rendelésre írja kb. 3 hét szállítási határidővel. Az gyanús, hogy máshol ez a duplája, de lehet, hogy ott csak a carbidosat árulják és azért ennyi.

    Szintén Axminster: Trend upcut imperial ezek inch méretezésűek, úgyhogy a szárat vagy le kell esztergáltatni metrikusra vagy egy patront kell hozzá gyártatni. Én már korábban vettem egy 1/4"-es marószárat, ahhoz esztergáltattam egy patron, így a 12-es gépbe be tudom fogni. Az 5/16"-os méretezésűnek viszont 8mm-es a befogója, úgyhogy az minden macera nélkül használható.

    Axminstertől 1,5kg-ig 6 font a postaköltség az EU-ba

    Angol Amazon: Trend marószárak

    Ahogy nézem eléggé egy árban vannak, de két szint van, a HSS, illetve a carbid. Te carbidos szárat linkeltél, az ezért ennyivel drágább. Valószínűleg hobbi célú felhasználásra a HSS is megteszi csak nem tart ki az éle olyan sokáig. Ezeket egyébként ugyanúgy lehet éleztetni, mint a fűrészlapot (pl. Boronkaynál, akit thyeby linkelt korábban)?

Új hozzászólás Aktív témák