Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Winner_hun #5468 üzenetére

    Nekem végigpörgette a videót nem állt meg.Nem hiányzik valami éppen aktuális legfrissebb kodek vagy egyéb a filmnézéshez, a gépedről?
    Az alábbi Móricka fordítás azt jelenti a dewalt jobb mert az aksiba épített ellenőrző chip időben lelövi a gépet mielőtt az aksit károsítaná a lemerülés
    Líthium aksit nem szabad teljesen lemeríteni mert elhalálozik, a túltöltéstől pedig robban ezért a chip minden töltéskor feljegyzi a töltés adatait .ezért szabad teljesen összevissza tölteni mert a chip kontrollálja és tudja hol tart a pillanatnyi töltöttségi szint.Mondjuk lemerítve nem tanácsos eltenni mert achip is fogyaszt és egy év múlva csontra lemerítheti az aksit ha nem töltöd adig .
    Megjegyzem ezt minden versenyárs ipari gép márka szintén tudja.(Csak feleannyiba vannak mint a dewalt) Én dewaltból csak a gérvágójukat vettem meg az olyan mint autóban a rolls royce :K ,ja meg a gyalugépüket .Meg egy használt dekopírt. Meg adtak egydewalt körfűrészt ajándékba a gyalugéphez de a többi nem dewalt ;)
    Dewalt nanotechnológiás lítium aksi azt tudja hogy 2x annyi töltést-merítést bír mint a normál lítium aksik , de az is szétmaródik 2 év alatt tehát ha nem meríted le naponta 3xakkor nem használtad ki mire tönkremegy, a 2x es ár okzta különbséget :B
    Móricka fordítás:
    probléma ezekkel az összehasonlításokkal az másik a márkák szeretik Makitát és a Hitachi használati chipeket azokban az elemekben, amik leállítanak hatalmat, amikor az elem alacsonyan fut hatalmon, hogy megmentsék az elemeket, miközben használják alacsony hatalmon, ami megrövidíti az elemeid életét. Hol dewaltként ne legyen jellemződ úgy, úgyhogy ez úgy látszik, hogy alkalmas dewaltra, amikor így összehasonlítod őket, de ha munkával használod őket, kedvelj én tesz, te elem vagy akkor Hamarosabban meg fog halni a better márkák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák