Új hozzászólás Aktív témák

  • mohee

    csendes tag

    válasz mdk01 #15756 üzenetére

    Először is köszi a linkes segítséget :)

    Nézegettem használt gépeket is de nem sok bizalmam van feléjük,de ha úgy jönnek össze a dolgok akkor lehetséges hogy a nagyobb gépeket így veszem meg.

    A kérdésedre a válaszom,hogy Újpesten van a melóhely és a városban lakom,de anyumék Szigethalmiak.
    Ott fogom most kialakítani a műhelyt.Amíg fizették a túlórákat addig csak hétvégente járogattam haza,de most hogy elvették és áttettek mindenkit 3havi munka idő keretbe,így sokkal több lesz a szabadidőm.Több Telephely szolgálatot is bevállalok így hétköznaponként is rá tudok koncentrálni a melóra.
    Még van 2 évem a szerződésemből így lesz időm kitapasztalni hogy mennyire fog menni.
    Sajna muszáj lenyomnom,mert másodjára tíz évet írtam alá és ha nem szolgálom le,akkor nem kapom meg a leszerelési pénzt,ami 12év után kb 2 misi :(
    Utána mindenképpen leszerelek,mert ezt a 110-et amit buszvezető tiszthelyettesként kapok,asztalosként is simán össze fogom keresni és nem fog ugatni velem senki sem :)
    Nehogy azt hidd hogy olyan jó a sereg.Az újonc honvédek pl 76 ezret kapnak kézhez.
    Akiknek itt jó,azok a vízfejek,századostól fölfele.20ezer bakára jut is vagy 8000 tiszt,ami nem vicc.
    Igazából egy hatalmas vetítés megy mindenhol,hogy milyen jó is nekünk.

    Egy szó mint száz,nem sok értelme volt elcsesznem egy évtizedet.Sok tanulás és tapasztalat szerzés van még előttem,de inkább a kétkezi munkával fogok reggeltől estig melózni,csakhogy legyen betevő az asztalon.
    Úgyhogy a puskát lecserélem és újra tárazom a gyalut :)

Új hozzászólás Aktív témák