Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Tomix24 #15067 üzenetére

    Ezzel a problémával (sd90 pana full hd kamera 1080p/50 mts lejátszás) régebben én is itt nyavalyogtam, reggertől kaptam itt érdemi választ, a full hd kamera topicban pedig tomix24 igyekezett segíteni, nem javasolta kizárólagosan a htpc-t, de a tavaly novemberben megjelent dune, popcorn, wd tv mind bukott a teszten - legalábbis nem játszották le jobban, mint az öreg acryan playon hd1, hang mindnél elment, kép röcögött. G20 pana tv nem tudta lejátszani. A megoldás a netgear nettv 550 volt, a tökély bdp6000 bd player (philips) - pana bluray legolcsóbb jól játszotta, de nem volt optikai hang, drágább pana bd és 30-as tv sorozat nem is ismerte fel , valószínűleg fw probléma miatt. Amúgy a 2012 eleje-közepe tájáról android tabletek jól viszik. Ezévi pana tv/bd már rendben viszi mind.
    Na ez túl hosszú lett, pedig csak tomix24-et akartam megvédeni (nem szorul rá), mert mindenhol nagyon sokat segít mindenkinek. Riszpekt :R
    Ha lesz eladó htpc-je, még bármi lehet, csak nem rúg ki asszonykám 3 gyerek után, a sokadik kütyüvel... :B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák