Új hozzászólás Aktív témák

  • Delfanboy

    csendes tag

    válasz Beni2360 #72612 üzenetére

    Köszi a választ! Megyek és benézek, de elötte lenne még egy nem Zidoo specifikus kérdésem.

    Tegnap végig olvastam ezt a topicot és örömmel láttam, hogy már áprilisban a Zidoo megoldotta P7 FEL kezelését, igaz a FEL nélkül, de a BL+RPU FEL-nél és MEL-nél MKV-ban működik. Más konténerekben is működik?

    Illetve, ezekután, mivel a hivatalos Dune fórum zárt csak update logokból tudtam kideríteni, hogy a Dune mikent kezeli a FEL-t.

    Itt egy 2021.04.15.-i log amiben az alábbiakat írják le:
    " A Dune HD média lejátszóknak van a legszéleskörűbb DV fálj formátum támogatásuk (lásd link).... .... Megjegyzés: Minden esetben a DV bővített információi (gondolom a FEL) a fáljokból használva vannak pl.: valós DV videó visszajátszás.

    Markswift2003 a Zidoo fórumon világosan elmagyarázta, hogy a jelenlegi Realtek RTD1619DR nem tudja dekódolni a FEL-t csak szoftveres kompenzálásokkal javítanak a kompatibilitásokon.

    Na most akkor mi van? :(

    Ha ugyan az a Dune és Zidoo SoC-a, akkor hogy lehet, hogy a Dune ennyivel szélesebb körű támogatást tud nyújtani (legalábbis papíron). Ugyan ezeket tudja esetleg a Zidoo is? Vagy a Dune is csak a BL+RPU-t dolgozza fel és nem a FEL-t?

    Eleve ezek régi infók, esetleg azóta volt érdemleges változás?

    Előre köszönöm a választ, csak tényleg nem értem, hogy akkor melyik mit támogat, kusza az egész! :W

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

Új hozzászólás Aktív témák