Új hozzászólás Aktív témák

  • Delfanboy

    csendes tag

    Sziasztok!

    1 hónapja beszereztem egy új tévét (LG C1) és keresek hozzá média lejátszót. Egy média szerverről játszok le filmeket Plex/Emby-vel vagy DLNA-n keresztűl. Nézegetem már egy ideje őket és 3 modellre szűkítettem le végül a kört, de sajnos más fórumok, tesztek, értékelések után csak több kérdésem lett, mint válaszom.

    A CCwGTV-t, Zidoo Z9X-et és Dune HD Real Vision 4K érdekelne leginkább, de ha ajánlotok mást nyitott vagyok.

    Csoportba szedem mik a problémáim az egyes lejátszókkal és kérnélek titeket, hogy segítsetek felvilágosítani a jelenlegi állapotukról, mivel minden updatel változnak és mindenki mást mond róluk.

    CCWGTV:
    -Elviekben lejátsza az összes Dolby Vision profilt, köztük a P7 MEL/FEL-t, de P7 FEL-ben nem lehet előre-hátra tekerni csak elindítani és megállítani.
    -Nem támogatja a lossless hang kódekeket.
    -AFR hiánya. Van rá megoldás?

    Zidoo Z9X:
    -Nem tudja a P7 FEL-t csak a MEL-t, de sok helyen olvastam, hogy azzal is kűzd és vissza áll HDR10/+-ra.

    Dune HD Real Vision 4K:
    -Papíron tudja az összes audió kódeket és DV profilt, de olvastam, hogy ez így nem igaz.
    -Egy fórumban egy "kollega" kifejezetten rosszalló megjegyzéseket tett rá miszerint hazudik a gyártó.

    Melyik lejátszó lenne a stabilabb és melyik kezelné a DV-t jobban? Jelenleg nincs 5GHz-es routerem, szóval az ethernetet preferálom.
    A Zidoo és a Dune, hogy kezeli a Blue-ray menüket?
    A DV P7 FEL megéri a hajcihőt vagy még annyira nincs rá lejátszó, hogy teljesen felesleges "vadászni"?

    Összeségében egy olyan lejátszót szeretnék, ami kihasználja a DV-t, szépen kezeli a Blue-ray minden fajtáját és nem kell vele szöszölni, hogy mi megy rajta és mi nem.

    Válaszatokat előre is köszi! :))

    Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

Új hozzászólás Aktív témák