Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz robi222 #43365 üzenetére

    rakj mindenképp a komponensek alá, meghálálják. 200ft-os cuccok alá nem kell, de ha egy picit, egy picit is komolyabb elemeket vadászol össze, szerezz be ilyeneket. a hifiben is (audiofilben, high-endben ez nem kérdés) nagyon fontos dolog az elcsatolás, a szeparáció, hogy a komponenst a lehető legjobban el tudd szeparálni mind egymástól, mind attól amin áll. mozgó alkatrészt tartalmazó egységnél főleg égbekiáltóan fontos és hálás dolog (futómű, hangfal..), de a többinél is sokat tud dobni, de ott már számít nyilván az is, milyen kategóriáról beszélünk.. dac-ok, előfokok alá is nagy előszeretettel raknak golyós, ilyen olyan kis akármiket, nem ok nélkül.
    ezek a kúpok most olcsók voltak azért vettem őket meg ott ahonnan a táp is való, valami kétezer volt a 3db, nem téma. ha nem is dob sokat, de ennyit megér alá a szeparáltság
    de amik tényleg nagyon jó dolgok pl (és simán hallani az eredményt amit okoznak egy rendszerhangban) azok a soundcare cuccok, pl
    itt egy teszt, hangfal alatt. de ezt anno én is sokat tapasztaltam, amikor még ebben dolgoztam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák