Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #535 üzenetére

    Magamat idézem: "Lehet, hogy ezeket amiket felsoroltam már javították azóta, csak azt nem hiszem, hogy a mentalitásukon és a hozzáállásukon javítottak volna."

    Arra akarok kilyukadni, hogy ahhoz, hogy megcsinálják rendesen a Skypeot, ahhoz több év, ismétlem több év kellett. Az ASUS viszont 3 hetente valami újítást csinál a szoftvereiben és ha valami bugos, azt 1-2 héten belül javítják. A zenelejátszó fejlődése valami csodálatos, pedig kb február óta van csak nálam ez a Padfone S. Olvassák a saját fórumukat és amit kiejt az user a száján, azt pár hét múlva megcsinálják. Így értettem, hogy nem jó választás a Microsoft mobile. Tehát lehet, hogy 3 év alatt sikerült a Skypeot megcsinálnia a Microsoftnak (hozzá teszem, hogy idegen platformon mindig is hibátlanul működött, valamiért az idegen előbbre való nekik mint a saját gyermekük). Viszont ha ilyen mentalitásuk van, akkor egy előre látó ember mégis mire számítson szerinted? Véletlenül valami nem megy a telefonon, most mindegy, hogy mi, akkor majd 3 évet várok, mire megcsinálják? Hát nem. Én próbálok a jövőbe nézni és a Microsoft mobile az nem a jövő. Főleg úgy nem, hogy a felvirágzás és hanyatlás náluk igen rövid idő alatt lezajlik. Ugye a WinPhone 7 az halt meg a leghamarabb, na azon még a mai napig szar a Skype, a Facebook Messenger és soha a büdös életbe nem is lesz jó, hiszen a 8 az teljesen más. Már azóta nem is tudom hanyadik Winphone verzió van, gondolom van már 10 is, de tuti, hogy lefelé nem kompatibilis. Amúgy a Skype már ki is ment a divatból, egy ismerősöm se használja. Vibert használnak meg Facebook messengert. Persze mondanom sem kell, Hogy winphoneon a Facebook is egy rakás tré volt és nem nagyon hiszem, hogy változott valami. Csak a szenvedésre meg szarakodásra emlékszem. Én nem adok nekik bizalmat többé. És ha úgy is lenne, ahogyan mondod, hogy már javították, hát fele annyit nem tud mint a droidos vagy iphoneos verzió az biztos.

Új hozzászólás Aktív témák