Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #224 üzenetére

    Nekem soha nem volt karcos egy gorillaglass-os telefonom sem. Az iPhoneom 2,5 évesen úgy nézett ki, mintha aznap hoztam volna ki a boltból. Padfone 2-m is karcmentes volt, ez a Padfone S is karcmentes, igaz még csak 2 hónapos kb. Nem vagyok milliomos, de nem fogok szórakozni fóliával. Pedig keményen megdolgoztam az áráért. Egyszerűen ccsak tudomásul veszem, hogy a karcálló fogalom mit takar. Attól még mert gorillaglass van rajta, attólmég nem rakom egybe kulccsal egy zsebbe. És nincsen véletlen sem. Autószereléskor nem tartom zsebbe, mert tudom, hogy bármi nekiütődhet. És nem adom kisgyermek kezébe játszani. Ezt a pár szabályt betartom és 2 éves telefon is full karcmentes. Bármilyen fólia nélkül. Nem ez az első telefonom,hidd el, hatalmas a tapasztalatom. Nekem csak az a furcsa, hogy itt senkinek nem ez az első telefonja és mégis csodálkozik sok ember, hogy ha odaadja pl 10 éves gyerekek és leejti. Vagy kulcsot tesz a zsebbe és karcos lesz. Olyan nagy dolog külön zsebbe tenni a telefont? Szerintem nem.

Új hozzászólás Aktív témák