Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #181 üzenetére

    Igen, valóban szar de mihez képest? Egy IVECO akkumulátorához képest valóban szar. Az persze meg se fordul a fejében, hogy esetleg túl nagyok az igényeid. Szerintem ne nagyon tegyél ilyen kijelentéseket, mert csak magadat égeted be. Konkrétan van a kezedben egy laptop tudású telefon, ami olyan vastag mint 8 db kártyalap , amiből az akkumulátor olyan kicsi és vékony, mint 5 db kártyalap. Mégis mit akarsz? 3 hétig működjön egy feltöltéssel? Azért mert te vagy olyan tiszteletlen az emberekkel, hogy még akkor is nyomokodod, amikor velük beszélsz? Nyomod tv nézés alatt, mert annyira nem tudsz magaddal mit kezdeni, hogy egyszerre 5 féle élvezetre van szükséged, hogy elviseld az életed. Így tévét nézel, rágózol, energiaitalt iszol egyszerre, zenét streamelsz, viberezel. Így persze,hogy nem elég ez az akku. Tudod az ilyen embereknek semmi nem elég. Anno a 3210-es nokia az 10-14 napot is elment, de volt, aki mérges volt, mert más típusú telefonja volt és az "csak" 9 napig ment el. Nekem úgy megy el másfél napot, hogy állandóan be van kapcsolva minden. Push üzenet, +3 email fiók 5 perces szinkronnal, messenger, Viber, skype telepítve, időjárás félórás frissítés és még egy rakás program amit használok. Pl olx, web, facebook. Ha erre még játszom egy fél órát, BIA3-mal, vagy Aliens vs Predatorral, ami után csak langyos a telefon (míg a padfone 2 izzott rendesen), akkor is estig kibírja reggeltől - estig míg haza vagy konnektor közelébe érek. Szóval ezért kérdezem, hogy mihez képest kevés. Javaslom, hogy a telefon nyomkodásán túl csinálj mást is és mindjárt elég lesz neked is az akkumulátor :). Mi értelme ennek a telefonnak, ha mindent lekapcsolsz róla? Ha nincsen intrrnet rajta, akkor konkrétan megb@szhatod az egészet. Szerintem ti semmire nem használjátok a telefont, csak arra, hogy villogjatok az üzemidővel, a benchmark eredményekkel. Kapcsolgatja a tököm a netet ki meg be. A gps azóta be van kapcsolva, mióta megvettem a telefont és a net is. A wi-fi is. Csak akkor kapcsolom ki, ha utazom és idegesít, hogy mindig jön a figyelmeztetés, hogy hálózatot talált.
    A másik dolog ez a LOLLIPOP őrület. Megnéztem, hogy mivel tud többet. Konkrétan az ui-n kívül semmit. Semmit amire azt mondhatnám, hogy ez igen, kell nekem. Egyre jobban butítják le a felületet. Már lassan olyan lesz mint a lumia. Tényleg kell. Micsoda újdonság, hogy a fő kezelőgombot lecserélik. Gratula. Háromszög, négyszög. Hű de jó, biztosan fél évig dolgoztak rajta a grafikusok. És persze a kis pöcsök rohannak lecserélni a stabil rendszert egy béta lollipopra, hogy elmesélhessék az isiben, hogy nekik LP van a tellán. Remek. Bezzeg ami tényleg fontos lenne, mint pl a TotalCommanderes böngészés, az nincs. Meg az a fajta vágólap sincs, ami PF2-n még volt és milyen jó volt.
    Komolyabb témát is lehet itt feszegetni, vagy csak a "holvegyektokotmijazaguglinektekmeddigbirjajazakkcsi" kérdéseket lehet itt feltenni?

    Pl az érdekelne, hogy milyen sebességgel tud írni a memóriakártyára? Erre nem találtam választ. Azt írja minden oldal, hogy 64 gigásat kezel max. De azt nem tudom, hogy érdemes-e samsung pro-t venni, vagyminek, mert nem is tudja kihasználni?

    Vagy hogy van-e lehetőség, hogy a what's next látszódjon pinkóddal védett zárképernyőn? Mert jelenleg nekem úgy nem sikerült beállítani.

Új hozzászólás Aktív témák