Új hozzászólás Aktív témák

  • slett27

    addikt

    válasz Gorneck #31 üzenetére

    Viszont azt tapasztaltam, hogy 2,3V-nál a GEIL elhullik, nem szereti a lap a magas RAM feszt, egyszerűen Windows bejön, de egyszerűen ORTHOS kilép, SuperPI Not convergent SQS vagy mi leáll, Cinebench kilép program szabálytalan művelettel, már kezdtem elveszteni a hitemet, mikor visszavettem a RAM-okat 2,1V-ra, na onnantól kezdve lett betonstabil. Érdekes.

    Kár hogy nem lehet az X2-őket 4-4,5GHz-ig húzni. ;] De az alaperedmények így is jobbak mint a E6400-el. Persze van különbség (2,13GHz vs. 2,6GHz), de úgye a Core jóval újabb fejlesztés. Tuningban is simán jobb a Core, de ez a része most nem érdekel. :)

    A lényeg hogy stabil, gyors a gép. No restart, no fagyi, no kékhal. Bár még a BF2 party-k hátravannak, majd akkor kiderül.

    A másik, hogy az alaplapnak jó az elrendezése, a TT hűtő (ezúton is köszönet a hűtő kiválasztásában :R, végzi a dolgát) simán felment, az SMD alkatrészek pont elkerülik a H felfogatót.

    Ami még nem tetszik, 3,2GHz-en 1,55V-on elég meleg már a TT hűtő is, ez normális remélem... :U

    A lap vszínű jól mér, alap hőmérséklet terhelés nélkül 29-32C között ugrál C'n'Q nélkül.

    Nem gyakran vehetik ezt a lapot, mert 2006.08 havi BIOS volt fent, hát egyből frissítettem. Elég rég ott lehetett a nagykernél... :)

    [Szerkesztve]

    "Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Új hozzászólás Aktív témák