Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    sziasztok!

    Lehetséges, hogy egész jó áron be tudok szerezni egy használt PCI-E-s Xonar DX-et.

    A kérdésem, hogy nem overkill-e egy kissé a Logitech X-530-as rendszeremhez ez a kártya? :) Mondjuk van egy Sennheiser HD 500-as fülesem is, ahhoz biztosan nem lesz az. Film, zene, játék (főként CS 1.6 stereoban fülessel, de a nagy neveket kipróbálom 5.1ben és hát akkor jól jön az EAX is, pontosabban majd az ASUS-os megfelelője) - tehát mindenre használnám.

    szerk.: ja és analóg kimeneteken használnám a kártyát egyelőre (Logitech X-530, Sennheiser HD 500), nincs erősítőm a DDLive-hoz

    A mostani kártyám egy Audigy (SB0090), Vista x64-el használom és hát hagy némi kívánnivalót maga után a dolog, bugos, Vista alatt a hivatalos driver le van csupaszítva, nincs CMSS from 2.0 to 5.1 upmix (mondjuk a daniel_k-féle driver és körítés szép és jó és működik vele, de ki szeretnék már próbálni vmit, ami nem Creative!), a legidegesítőbb, hogy a mikrofon minden alkalmazás alatt (pl. MSN partnerhívás, CS 1.6) néha tökéletes (10%), néha robothangom van benne(60%), néha meg sem mukkan(30%). Maga a mikrofon tökéletes, mert unmute tökéletesen hallom a hangját. Mondjuk ez lehet, hogy inkább a Vista x64-re vezethető vissza (próbáltam már én mindnent, mintavételezést állítani, stb., próbáltam 4 drivert, moddoltat is, de ugyanez a helyzet), még kipróbálom az integrált ALC1200-at is, ha ott is bugzik a miki, akkor nemtom, mit csinálok...Xp Prof SP3 alatt persze tökéletes a mikrofon az alkalmazásokban

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák