Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Joshi #3461 üzenetére

    A versenyzők szintkülönbsége egy ilyen dolog. ..vagy egyedül körözöl, vagy megválasztod a társaságot, más esetben rizikó. De pont az ilyen szervereken nincs tétje a futamnak, pusztán szórakozni próbálnak a játékosok...ezért tökre nem lényeg hogy biztonságos helyen teszed be az autót, vagy eljátszod az autóversenyzőt.
    Csutka mindegy milyen eredménnyel végzel, ha pedig közben kommenteled a dolgokat, akkor pláne nem kell..a másik nem tudja hogy a te figyelmed egy részét leköti a videód alámondása..nyilván nem is mentség ha baj történik.
    Nem tudom később mi történt, ezek szerint a többi előzés szép volt, legyen úgy. Nekem csak az jött le hogy hova ekkora mellény, a többiek leszólása, lassúzása, ha versenyzői intelligencia elment sörért..

    A lassú versenyző vs. gyors versenyző: én nem szeretem ha elengednek azért mert gyorsabb vagyok adott esetben, én azért nem kapok semmit, egy jó csata viszont remek szórakozás.
    Volt már hogy kértem ezt ne csinálja az adott játékos, ha jól csinálja, és nekem is sikerül jól csinálni, akkor az nagyon nagy élmény, még ha másodperccel lassabb is leszek, vagy ha a nyakunkra érnek,..annál jobb, HA mindenki ésszel játszik, nem önzőből...hajlandó játszani, ami kicsit paradox módon sokkal közelebb áll a versenyzéshez, és többet is tanít, mint a tökön-babon át megyek a tempómban stílus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák