Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz k-adi #525 üzenetére

    Én van hogy élvezem a történelmet és elbámészkodom 10 percet az Elizabeth torony tetején vagy bárhol, nézem a zakatoló vonatokat, olvasgatok, gyűjtögetek, van hogy nem is sprintben közlekedek.
    Egykét civilt agyonlövök amelyik beszól, mert csak úgy. Amúgy civileket lehet gyerekeket viszont képtelenség elpusztítani, még lógó hordókkal vagy robbanással sem. A lovak viszont ellenségek? Rájuk fogom a fegyvert és annak mutatja, illetve volt már hogy lecsúszott a dobókés és szegény állatok egyből kimúltak tőle :(

    Amúgy legjobban azt élveztem amikor még kezdő szinten voltam és úgy mentem a bandák ellen. Nem volt ilyen kötélvető, füstbomba, cloack engaged, meg hogy 50 méterről leszedek mindenkit dobókéses headshot-al ;] hanem agyaltam, vártam, stratégiáztam, mozogtam ide oda és volt hogy sikerült volt hogy nem, de a nyílt küzdelmet mindig kerülni kellett.
    Mostanra viszont már gyerekjáték, ha észre is vesznek két mozdulatból leütöm őket..

    Bár most is van egykis pikantéria, amikor mindenkit kinyírok és csak egy ellenség marad akkor mögéosonok ráfogom a fegyvert szinte a tarkójának, füttyentek egyet mire megfordul és bammmmmm :D :D hátraszáll vagy két métert :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák