Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Na itt van még egy játék amit a sarokba rakhatok amíg kijön hozzá a videokártya...-EZ MI???
    Miért van erre szükség? SLI ide vagy oda felháborítónak tartom, hogy csinálnak annyi játéktartalmat, hogy beleöregszel, ráadásul jót. Gép viszont még nincs hozzá. Mert valljuk be. Nincs... Aki valaha is játszott a Black Flaggel 1080Ti SLI-vel az tudja miről beszélek.
    S...ják ki a járékokat. Kb főállásban kellett volna Originst játszanom, hogy minden mellékküldetéssel meg apró rejtett dologgal (pld. fényképek) végezzek mire ez kijön. De optimalizálni... Azt nem... Ez majdnem, hogy Anettkás hozzáállás. MIért nem fejlesztettetek SLI-re? Mert megtehetjük... Egész egyszerűen nem értem.. Valami olyasmit sejtek a háttérbe, hogy nehogy már a pc jobb legyen mint a konzol. Viszont bekaphatják mert kijött a Shadow of War. Addig el leszek azzal amíg nem jön kárty a ehez. Mert ez az igazság. UHD-ba ez a játék nem játszható. 1920x1080 120 hz-en élvezhető. De UIHD ba nem. Mondjuk valakit nem zuavar a 40 fps, engem rohadtul. MI az, hogy lemarad a képernyő?? Pont az az egyik élvezet a sok közül egy játékban, hogy siklik nem pedig láthatóan erőlködik.Experience is nem tudom miért nem vallja be, hogy az nem futás amit egy 1080 TI ezzel produkál 3840x2160-ban. Mondjuk lehet a 65 col miatt zavar.. Mindenesetre amit támogat az SLI az azzal páratlan élmény játszani. Sajnálom, hogy ez is kimarad az Originssel együtt.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák