Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz phanzetomox #12519 üzenetére

    "szerintem felesleges az ilyen önvizsgálat meg önfejlesztés, mind azoknak való akik nem tudják elfogadni magukat olyannak amilyenek"

    ROFL. Főleg az önvizsgálat része.

    Psych0: #12517, 12524: +1

    De a falnak beszélsz, én már próbáltam. Meggyőződése, hogy ettől Kiválasztott. Aztán majd 50 évesen jön az érvagdosás egy elpazarolt élet romjain.

    Crystalheart: "Babits sem nagyon tudott szavalni, aztán mégis, micsoda költő volt... Stephen Hawkingról ne is szóljunk"

    Szóval olyan vagy, mint Babits vagy Stephen Hawking. Kis felsőbbrendűségi komplexus esetleg? Majd szólj, ha kész egy egyesített tér-idő elmélet. Az is jó, ha papíron adod át. ;]
    De komolyan, amikor ilyen nevekkel példálózol vagy hasonlítod magad hozzájuk (mert azt teszed és nem ez az első alkalom), akkor nem is tudom leírni, hogy mit érzek. Mindenesetre megficergeti bennem a trollt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák