Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Psych0 #12517 üzenetére

    Ez ellenkezne az erkölcseimmel. Mármint a "befizetés". Még egy papírzsebkendőt sem dobtam el soha, nem fogok rögtön ilyen szolgáltatást igénybe venni. Higgyétek el, hogy nem leszek emiatt ennél defektesebb. :) Számomra a társadalmi szerepvállalás a legfontosabb. Egymillió emberből csak néhánynak sikerül valami érdemlegeset is elérnie, a feledékenységem így is elég negatívum, nem csökkenthetem tovább az esélyeimet egy pénz- és időigényes kapcsolattal. Soha semmit nem bántam még meg, nem ezzel fogom elkezdeni. :)

    Pont egy anime topikban esik erről szó, japán témájú topikban, holott a japánok jó része állítólag a munkájának szenteli az életét és a barátnőzés nekik másodlagos... :) És ezt már különben is kitárgyaltuk százszor.

    "Amúgy lehet jó író az, aki nem tud beszélni, vagy kommunikálni?" - Hmm, találkoztam már erősen fura beszédű íróval. Mi több, általában kevés volna közülük jó szónok. De hát Babits sem nagyon tudott szavalni, aztán mégis, micsoda költő volt... Stephen Hawkingról ne is szóljunk, bár ő nem irodalmár, de olvasmányosan ír(at). Miért kérded?

Új hozzászólás Aktív témák